صفحه اصلی > دربارهی ما

در سال 2000 تاسیس شد، چینگدائو Taifoong Fodds شرکت با مسئولیت محدود، یک شرکت متعلق به بخش خصوصی در چین، به یک تولید کننده حرفه ای و تامین با یافتن منابع استراتژیک، تضمین کیفیت و قابلیت های مدیریت زنجیره تامین پس از بیش از ده سال تجربه و توسعه است. ما در ادویه جات ترشی جات، فلفل قرمز و فلفل قرمز در انواع مختلف و محصولات فرآوری شده که به بیش از 20 کشور صادر شده، مانند اسپانیا، آلمان، هلند، مجارستان، اسرائیل، اوکراین، ایالات متحده، مکزیک، تونس، آفریقای جنوبی و غیره تخصصی

ما در زمینه بهینه سازی منابع تمرکز به مشتریان با ارائه اطلاعات دقیق و به موقع برای اطمینان از تامین با ثبات است. از طریق سیستم کیفیت و ایمنی تضمین منحصر به فرد ما، ما همیشه در ارائه به مشتریان با کیفیت بالا، امن و محصولات سالم اصرار دارند.

تای Foong دارای 150 کارمند پوشش به مساحت بیش از 50000 متر مربع و محوطه کارخانه از 20000 متر مربع شامل 5000mts انبار ذخیره سازی سرد است. در سال 2008 این شرکت به تصویب از طریق HACCP سیستم ایمنی مواد غذایی و ISO9001: صدور گواهینامه 2008 سیستم مدیریت کیفیت، و همیشه این عمل و اجرا بر اساس سخت با برنامه و حالت HACCP و ISO 9001: 2008 و BRC ما خود تولید تجهیزات حرفه ای، و همچنین دستگاه استرلیزه کننده بخار پیشرفته ترین در جهان است. این کارگاه تولید، ساخته شده مطابق با استاندارد GMP، به شدت اطمینان از کیفیت و ایمنی محصولات و به طور کامل از آلودگی اجتناب کنند.

در روند توسعه آلی سالم، Taifoong به دنبال روند توسعه جدید و فرصت های از مشتریان و صنایع ما در حال حاضر در خدمت کرده است. مصرف "ایمنی مواد غذایی و حفاظت از محیط زیست" را به عنوان اهداف توسعه و در نظر گرفتن "مدیریت یکپارچگی و توسعه مشترک" به عنوان روح و هدف، ما صمیمانه مایل به انجام کسب و کار با مشتریان محترم داخلی و خارج از کشور در سود متقابل است.

taifoong spice paprika red hot chilly person

ما پیشرفته دستگاه بخار ضدعفونی، با استفاده از درجه حرارت بخار با رطوبت بالا برای کاهش و یا کشتن میکرو. امن و سالم، بدون هر گونه residuation. بخار محصولات سترون را می توان به زمینه مواد غذایی مختلف، نان گوشت ماهی و یا دیگر صنایع مواد غذایی استفاده می شود.

  TPC <100000cfu>   حداقل، بنابراین اگر شما اضافه بخار سترون ادویه جات ترشی جات را به مواد غذایی اصلی خود را، پس از آن مواد غذایی اصلی خود زندگی خواهد بیش از وضعیت عادی باشد.

بخار ضدعفونی ادویه جات ترشی جات فلفل قرمز فلفل

به کارخانه دوست عزیز ما خوش آمدید، اجازه می دهد تا با هم برای دیدن فرد دستگاه آزمایشگاهی کارگاه های دیگر ما و غیره. چرا ما را انتخاب کنید؟ شما آن را می دانم بعد از طیف کارخانه ما شما را ببینید.

1) فلفل قرمز و فلفل کارخانه از سال 2000

2) 100٪ طبیعی و خالص فلفل قرمز و کارخانه CHILI

3) دستگاه درمان بخار ضدعفونی

4) داخلی آزمایشگاهی حفظ طیف کنترل از مواد به محصولات نهایی

5) کارگاه آموزشی تمیز کردن به جلو افتادن تولید امن تر و سالم

دلیل 6) سیستم قابلیت ردیابی هر مشکل را می توان یافت

فلفل قرمز فلفل BASE و انتخاب مواد
کارگاه آموزشی برای خرد CHILI فلفل قرمز
chilis sweet paprika xinjiang basechilli red paprika workshop
TAIFOONG داخلی آزمایشگاه ASTA آفلاتوکسین اکراتوکسین رطوبت TPC و غیره
100٪ CHILI بالا و طبیعی فلفل قرمز با کیفیت تولید همه به طور جدی بر اساس حلال BRC HACCP حلال ISO
taifooong paprika powder laboratory test asta laboratory paprika chili
فلفل قرمز فلفل قرمز بسته بندی های مختلف خانواده دوست داشتنی ادویه جات ترشی جات LOVE خوراک لوبیای پر ادویه فلفل قرمز
paprika ground red spices packagetaifoong spice paprika red hot chilly person

 

ما اعتقاد داریم که طبیعی بهترین، بدون توجه به آینده دشوار است، ما را در خودمان را در عرضه امن و ادویه جات ترشی جات سالم اصرار دارند است. اگر شما هر گونه نیاز، pls اصلا تردید با ما تماس بگیرید


جنی وانگ (رئیس):

xjwang@taifoongfoods.com

Whatsapp و تلفن همراه: 008613506395377


لینا وانگ (مدیر فروش):

linawang@taifoongfoods.com

Whatsapp و تلفن همراه: 008618366265060


چینگدائو تای Foong FOODS CO LTD

مدیان پارک های صنعتی، جیائوژو Jiaozhou، چینگدائو، چین

تلفن: 0086-532-87260361

فکس: 0086-532-87260363